Człowiek od zawsze marzył o przedłużającej się młodości i wiecznym pięknie, chciał zatrzymać przemijający czas i móc cieszyć się nieskazitelną urodą.

EFEKTIMA
„Czasu zatrzymać się nie da, ale można dłużej cieszyć się młodością i pięknym wyglądem” – do takiego wniosku na początku nowego milenium doszli właściciele firmy Efektima, zakładając w 2000 roku laboratorium preparatów opóźniających efekty starzenia. Sama nazwa ‘Efektima’ kojarzy się, ze słowem ‘Efekt’, ponieważ właśnie takie są nasze kosmetyki i taka jest nasza firma – śledząca najnowsze osiągnięcia i tendencje w kosmetyce światowej, wykorzystująca skuteczne surowce, jednym słowem efektywna.

Początkowo Efektima skupiała się na kosmetyce przeciwstarzeniowej oraz specjalistycznych kuracjach do ciała, przeznaczonych do walki z konkretnymi problemami estetycznymi skóry. Ale piękno wymaga nie tylko ochrony przed upływającym czasem, potrzebuje także wsparcia by skóra mogła czuć się komfortowo każdego dnia. Dlatego też postanowiliśmy zaoferować setkom kobiet i mężczyzn również kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.

Dziś w naszym port folio jest mnóstwo wysokojakościowych produktów, z którego na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Będziemy w dalszym ciągu dążyć do efektu przedłużającego się piękna. Twoje piękno jest naszym celem!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.